top of page

Zapisz się na warsztaty urodzinowe

Warsztaty
HOUSE DANCE
z Krzysztofem Chamerą

Czy jesteś uczniem DS?
W ilu klasach chcesz uczestniczyć?

Dziękujemy za rejestrację na nasze wydarzenie. Do zobaczenia!

Krzysztof Chamera


tancerz, choreograf, instruktor tańca. Członek ekipy SPOKO z Zielonej Góry od początku jej powstania, 1994r.  Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1994 roku pod okiem Filipa Czeszyka, z którym współpracuje do dziś. Od wielu lat rozwija się pod okiem najlepszych choreografów i instruktorów z całego świata. Specjalizuje się w technikach tańca streetdance, m.in. hip-hophouse dance. Jest jednym z prekursorów i pierwszych tancerzy i nauczycieli stylu tanecznego house w Polsce. Swoją wiedzą i pasją dzieli się z ludźmi prowadząc zajęcia i warsztaty tańca w całym kraju. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w SPOKO Family w Zielonej Górze i Nowosolskim Domu Kultury w Nowej Soli. Od 2020 wraz z Anitą Leonowicz prowadzi szkołę tańca DOBRE TAŃCE w Szczecinie i Policach. 

 

Dziecięce i młodzieżowe grupy taneczne przez niego prowadzone stają na podium ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów oraz festiwali tańca, m.in. Rytm Ulicy, Rytm Ulicy Kids, Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie, ProArte, Big Dance Elite, Lil Dance Elite, Babimost Dance Festiwal, KeepArt, Polsko-Niemiecki festiwal Dance-Passion czy Bitwa na Taniec.

 

W ciągu swojej dotychczasowej kariery tanecznej może pochwalić się licznymi sukcesami artystycznymi, zdobywanymi zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Zwycięzca i finalista takich turniejów jak Rytm Ulicy, Wirująca Strefa, Eat Your Feet, Style Wild Lipsk, House Dance Europe, House Meeting, M1, HIP HOP International POLAND, Krajowe Mistrzostwa Polski IDO, Dance Tribute, Groove Contest, SDK Polska czy Real Skill. Zaufali mu organizatorzy największych turniejów w Polsce, zapraszając go do grona sędziów podczas m.in. Rytm Ulicy, Śląska Biba, Tancbuda Challange czy Eat Your Feet.

 

Wielokrotnie uczestniczył i realizował projekty dla programów telewizyjnych, takich jak: Eska Music Awards, Radio ZET, TVN, TVP, czy Disney XD. Za swoje osiągnięcia artystyczne został uhonorowany nagrodą indywidualną „Tańczące Eurydyki” przyznawaną przez Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Plakat - warsztaty house
Krzysztof Chamera
bottom of page