top of page

Nasze projekty

Od samego początku istnienia DeepSide Studio, angażujemy się i organizujemy wiele projektów związanych z tańcem i kulturą hip-hopową.

Chcesz z nami współpracować?

Spektakl taneczny "JA AI"

Spektakl o odnajdywaniu własnej wartości i wiary w siebie. Towarzyszymy naszemu bohaterowi od samego stworzenia aż po osiągnięty po wielu problemach szczyt. Przy okazji zastanawiamy się, jak na nasze samopoczucie i rozwój ma wpływ idealny świat, kreowany przez AI.

Spektakl taneczny "OORJA"

Spektakl, którego celem było pokazanie, jak małą cząstką świata jesteśmy i jak bardzo musimy o ten świat zadbać.

Spektakl taneczny "ON/OFF"

W tym spektaklu skupiamy się na zaletach i zagrożeniach technologii. W związku z jej nadużywaniem, możemy popaść w depresję, apatię lub przebodźcować się do punktu, którym nasz mózg nie będzie w stanie przetwarzać wszystkich impulsów.

Spektakl taneczny "8"

Pierwszy spektakl taneczny przygotowany w naszym studio. Sprzeciwiamy się w nim ograniczeniom naszej wolności, praw i łamaniu konstytucji. Nasze przemyślenia wpletliśmy w historię Roszpunki.

Taneczne impresje

Projekt organizowany przez Fabrykę Kultury w Redzie, w którym tanecznie interpretowaliśmy obraz "Gwiaździsta Noc" Van Gogh'a.

Unity of Dancers

Była to zorganizowana przez nasze studio inicjatywa taneczna, zrzeszająca tancerzy z całego Trójmiasta i okolic. Miała dwie edycje,drugą uświetniały również koncerty Trójmiejskich raperów.

5 Elements: Unity of Dancers

Druga edycja zorganizowanego przez nasze studio projektu, zrzeszającego tancerzy z Trójmiasta i okolic.

bottom of page